Mechanik przemysłowy/Monter

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Bad Buchau

Zadania:
- montowanie na zakładzie wrzecion i modułów
- praca z rysunkiem technicznym
- obsługa urządzeń pomiarowych
- istawianie czujników i elementów hydraulicznych
- kontrola oraz sprawdzanie wydajności zamontowanych narzędzi

Wymagania:
- doświadczenie przy montażu narzędzi do tokarek, frezarek
- dobra znajomość języka niemieckiego
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- samodzielność i wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach
- pełny pakiet socjalny
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com

W temacie e-maila  proszę wpisać numer referencyjny: MECH/INDUSTRIE/DE/2014
Autor: Euro Labora | 2014-03-11 12:15:24
Email: niemcy@euro-labora.com
Telefon: 533550034
Lokalizacja: Śląskie (Racibórz)